Kask Protone WG 11 Black Matt

Kask Protone Black Matt WG11 kiiver
Lisa ostukorvi245 €
Hea ventilatsiooniga, ülikerge ja areodünaamiline professionaalne maanteerattakiiver. Sobib ka maastikusõitudeks, rulluisutamiseks ning rullsuusatamiseks. Testitud, armastatud- kiidetud rattasuurtuuridel tippratturite poolt.

Vaid 220 gr kaaluval Protone'il on väiksem aerodünaamiline takistus ja kiirem soojuse hajumise koefitsient kui teistel ventileeritavatel kiivritel. Erinevad ventilatsiooniavad ja paks polsterdusmaterjal muudavad soojuse ja niiskuse hajumise väga kiireks, parandades mugavust ja jõudlust, ohutust mitte unustades: ülemine osa on tugevdatud sisemise plastikust aluskonstruktsiooniga, mis suurendab kiivri löögikindlust, pakkudes veelgi suuremat tuvalisust eriti kiiretes võistlustingimustes. Kiiver on varustatud CoolMax® niiskustimava antibaktriaalse sise-polsterdusega.

Sertifitseeritud WG11 standardiga- kõige uuem rahvusvaheline protokoll kõrgeimate ohtusstandardite mõõtmiseks ja rakendamiseks, ohutuse tagamiseks kokkupõrke korral kas eest või kaldus nurga all, vastavalt standarditele CE EN 1078, CPSC 1203 ja AS/NZS 2063.